KONST / Ramar / Tavelram 7495124
nr 749 5124
Tavelram
1800-tal, ramens innermått: 49x78
Kondition: skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 mars 2012
kl 18:26:39
600 kr
400 kr
600 kr
650 kr
750 kr
Tavelram
Kondition: skador
nr 749 5124
Tavelram
Kondition: skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 800 kr |
måndag 26 mars 2012 |